Hakkımızda

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi kuruluşlarından olan NET YATIRIM sürekli gelişen ve kazandıran projeleriyle Arsa alıcıları için baş danışman konumundadır.

Arsa yatırımcısının en yüksek verimi almaları için sürekli araştırmalar yapan sürekli gelişen lokasyonda sunduğu arsalarla müşterilerinin her anlamda kazanmalarını sağlayan, diğerlerinden çok farklı arsa yatırımı şirketidir.

Herhangi bir ayrım gözetmeksizin tüm yatırımcıların daha çok kazanması için kurumsal olarak üzerimize düşen her bir zerreyi kusursuz olarak yerine getirir.

Doğru bildiğimiz en iyi yatırımı uygulayarak çevremiz ve geleceğimiz için doğru olanla çalışırız.

Biz sektörde birçok şeyin değişmesi gerektiğine inanıyoruz. Arsa alıcıları artık bilinçlenmiş durumda onlara her bölgeden arsa satmak artık mümkün değil insanların iyi niyetini istismar eden onları kandıran bir yapının değişmesi için mücadele ederek. Tüm yatırımcılarımıza şeffaf bilgiler sunarak onları doğru yönlendirerek hizmet veriyoruz. Bizde önce dürüstlük esastır.

Arsa en iyi yatırım aracıdır hiçbir zaman kaybettirmeden sürekli kazandırır. Yatırımın en kısa sürede kazanca dönüşmesi için cazip koşullarla coğrafi ve ekonomik koşullar hukuki değerlendirmeleri tam yapılmış alıcısına en iyi kazancı sağlayacak uzun yıllar beklemeden kar elde edebilirsiniz.

Arsa karlı bir yatırım aracıdır alırken de satarken de kazandırır.

Arsa yatırımı ciddi bir iştir ve en önemli aşaması doğru araziyi tespit etmektir.

Söz konusu arazi coğrafi, hukuki ve ekonomik vb can alıcı unsurlarının profesyonel ve alanında uzman kişilerce değerlendirilmesi sonucu satın alma aşamasına geçilmelidir.

Uzman ekibimiz arazi seçimini titizlikle yapar araziye verdiğiniz paranın gerçek değerini karşılayıp karşılamayacağına karar verir.

Buradaki net amacımız siz değerli müşterilerimizin talep ettiği arsaya vereceği paranın karşılığını tam anlamıyla almasıdır.

Bu sebeple bizler sıradan arsalar yerine gelecek vaat eden kusursuz ve her gün gelişen lokasyon da kazanırsınız, gelişime açık her yönüyle karlı ve kazançlı arsaları satmayı doğru buluyoruz.

 

Alırken de satarken de beklerken de kazanın…

NET YATIRIM “Türkiye’nin Arsa Üreticisi”, NET GARANTİ GAYRİMENKUL YATIRIMLARI A.Ş. tescilli markasıdır.

Genel Müdürlük: Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:65/3 Küçükçekmece/İSTANBUL

TİCARET ÜNVANI: Garanti E Ticaret Yatırım A.Ş.
KISA ÜNVAN: Garanti Yatırım A.Ş.
MARKA: Net Yatırım – Türkiye’nin Arsa Üreticisi (Patent No: 2017/16396)
ADRES: Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:65/3 Küçükçekmece/İSTANBUL
TELEFON: 0212 447 12 37
WEB: www.netyatirim.com.tr
MAİL: [email protected]
MERSİS NO: 0631104217500001
TİCARET SİCİL NO: 122805-5
VERGİ DAİRESİ: HALKALI
VERGİ NO: 631 104 2175